Lucy řetězák aneb nesmím zůstat pozadu

24. října 2010 v 0:51 | Maxë |  věci, co jinam nepatří
Zdravím ženy,
už se dneska trochu nudím a říkala jsem si, že jsem dlouho nic nepřidala na blog...tak jsem se rozhodla si vyplnit řetězák, co Lucy tak hezky vymyslela.


welsh
(spešl pro Lucy)
perex perex


Jdem na to!

1. Z čeho  vychází tvoje loli přezdívka?

Pochází z dob, kdy středem mého zájmu byl Pán prstenů a fantasy a je to prostě a jednoduše elfská verze jména Anna (tímto zdravím Veni!).

2. Jak dlouho jsi lolitou nebo součástí loli komunity?

Můj první lolita sraz/lolita outfit/setkání s lolitkami/vniknutí do komunity byl 21. 6. 2008 a to na plzeňském sraze v ZOO, kam mě dotáhla Taurwen. A rozhodně to stálo za to =)

3. Jaký byl tvůj zatím nejlepší sraz?

To se asi úplně říct nedá. Všechny srazy jsou skvělé, když se na nich sejde dobrá společnost a každý sraz má něco zvláštního, takže se těžko porovnávájí.
Nejhorší sraz bych dokázala určit, ale nebudu mrcha a neudělám to.

4. Jak bys popsala svůj styl?

Myslím, že asi úplně vyhraněný styl nemám, i když určitě mám radši ty tmavší barvy. Nejvíc ovšem asi nosím takovou umírněnou sweet na pomezí s classic.
Taky zbožňuju kodonu a dandy (musím pořídit Josephovi dlouhé kalhoty). To bych htěla jěště určitě vylepšit.
A jinak se u mě žádné úlety asi nekonají, protože můj šatník je značně limitovaný.

5.Jaké loli weby  navštěvuješ nejčastěji?

Veni blog, Lucy blog, forum na lidech, zpovědnici, valošky...a pak spíš na LJ-egl, sew loli, gtfoegl, secrets. Když se nudím, tak D_L a když se HODNĚ nudím, tak egl_comm_sales (a pokaždý jsem vděčná, že nemám paypal)

6. Která česká lolitka je pro tebe nejvíc inspirativní, co se týče stylu?

Já nevím, já nikdy nepřemýšlela nad nějakými "vzory"...já se oblíkám prostě podle toho, co se líbí mě, co mám ve skříni a jak se to k sobě hodí. (Jinak se mi strašně líbí Veni ♥)

7. Nejdražší loli ajtem v tvém šatníku?

No...nejvíc peněz jsem dala za lakypeky. Podle cedulky je to určitě gepardí sukně (která má hodnotu kolem 3000), ale ta byla právě součástí toho posledního luckypacku. Jinak...já ani nevim...nemám drahý věci.
Asi kabát z BL a sukně z F+F, oboje za 50 dolarů. Jsem trapná, já vim =).

8. Jaký je tvůj dream dress?

Dlouhou dobu to byly jabka od Mety, ale poslední dobou si nejsem jistá. Strašně bych chtěla Milky-chana od AP, ale problém je, že replika i originál jsou hrozně krátký - -.
A taky toužim po něčem od Emily temple cute.
A jěště Old emblem od Mety...a...a...bohatej milenec, kterej by mi to všechno koupil =D.

9. Co se ti na české lolita komunitě líbí?

Mám ráda holky, se kterýma jsem se díky lolitě potkala. Mám ráda to, že tu nejsme brandwhores a že na sraz můžu přijít v handmade outfitu a nejsem za "socku" a jěště navíc to má úspěch. A líbí se mi to, jak se rozrůstáme a i to, že jsou naše outfity čím dál tím lepší.

10. Co se ti naopak na komunitě nelíbí?

V dnešní době už to není tak hrozný, nebo už se to tak neobjevuje, ale vždycky mě štvala ta zbytečná dramata a hlášky typu: "Všechny lolity jsou blbý elitistky" "Lolitky by neměly..." "Lolitky by měly..."...ale to už se dle mého názoru uklidnilo.
Teď momentálně mě mrzí to, že už se moc nekonají srazy a když se nějaký udělá, tak na něj skoro nikdo nedorazí. Sakra ženy, my vás nekousnem!

11.  Tvůj nejoblíbenější  kousek v loli šatníku?

To je těžký ._.
Ale asi...jsk a sušenková sukně z BL, RHSka...hvězdičky od 6%DD...jsk od Tau...mám ráda svoje věci ._.

12. Máš nějaký nápad na originální místo/program srazu?

Ne >>"

13. Myslíš, že lolita nějak ovlivnila tvoje chování? 

Rozhodně ovlivnila můj vztah k oblečení! Předtím jsem byla džíny-triko-tomboy žena, žádný hadry nebo nedejbože malovátka mě nezajímaly a nákupy jsem nenáviděla (byla jsem tlustý dítě->nic na mě nebylo v obchodech->vypěstovala jsem si značnou nechuť k nakupování). To se díky lolitě otočilo o 180° a já jsem za to ráda (ale jsem teď taky furt švorc xD)
Ale jako že by ze mě byla díky  krajkám bitch nebo naopak princezna, to určitě ne. Bitch jsem byla už předtim a princezna jsem nebyla nikdy =)


Tak jsme zabili trochu nudy...a já se loučím~
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lucy | 24. října 2010 v 14:08 | Reagovat

Ten obrázek je EPIC! Tady jsou všude nápisy ve velštině a je to fakt děsná hatmatilka!! :) Tedka budu mít záchvat smíchu, kdykoli  něco takového uvidím.:)

2 Maxe Maxe | Web | 25. října 2010 v 21:46 | Reagovat

Haha to byl účel =)!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama